Oglasi za posao

Konobar (m/ž)

Zagreb 07. april 2023.

Restoran Mali Raj

Restoran Mali Raj svojim je dugogodišnjim postojanjem, od čak 1972. godine, postao tradicija grada Zagreba. Neprekidno dugogodišnje poslovanje svakako čini ovaj objekt pouzdanim mjestom odabira za sve vrste proslava (od privatnih do poslovnih). Uz restoran nudi se i smještaj 24 sobe koji je odličan izbor za odmor i poslovne goste. Ponuda usluga restorana i hotelskog smještaja daje cjelokupni paket usluga koje su odabir mnogih.

KONOBAR (M/Ž)

OPIS POSLA:
  • Pripremanje i posluživanje pića i hrane
  • Naručivanje i skladištenje pića
  • Izvršavanje pripremnih i finalnih radova u servisu
  • Pripremanje hrane i pića pred gostom
  • Poznavanje svih jela i pića i načine posluživanja
  • Poznavanje dnevne ponude jela s početkom radnog vremena
  • Priprema i organizacija sale
  • Pomaže kolegama u pružanju usluga gostima
  • Ispostavlja račune i naplaćuje izvršene usluge
  • Vodi brigu o čistoći inventara i radnog prostora
  • Sarađuje sa kuvarima u kuhinji
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog
USLOVI:
  • Godine nisu presudne
  • Stvaranje i održavanje dobrih odnosa među kolegama
  • Visok nivo komunikativnosti
  • Preciznost u radu
  • Visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • Marljivost, spremnost na učenje
  • Uredno odjeven i održava ličnu higijenu
ŠTA NUDIMO:
  • Smještaj i obrok
  • Stranim državljanima osiguravamo i snosimo trošak izdavanja dozvole za boravak i rad
  • Osigurana izrada sanitarne knjižice
  • Boravak i rad u prijateljskoj atmosferi
  • Mogućnost napredovanja
  • Jedan slobodan dan nedeljno
Kandidati koji ispunjavaju navedene kriterijume mogu se prijaviti putem e-mail adrese: maliraj@maliraj.hr ili putem opcije KONKURIŠITE.

OPTIMUS&TEMPUS d.o.o.