Oglasi za posao

Kuvar (m/ž)

Zagreb 07. april 2023.

Restoran Mali Raj

Restoran Mali Raj svojim je dugogodišnjim postojanjem, od čak 1972. godine, postao tradicija grada Zagreba. Neprekidno dugogodišnje poslovanje svakako čini ovaj objekt pouzdanim mjestom odabira za sve vrste proslava (od privatnih do poslovnih). Uz restoran nudi se i smještaj 24 sobe koji je odličan izbor za odmor i poslovne goste. Ponuda usluga restorana i hotelskog smještaja daje cjelokupni paket usluga koje su odabir mnogih.

KUVAR (M/Ž)

OPIS POSLA:
  • Priprema toplih ili hladnih jela sa menija
  • Koordinacija sa timom, kao i održavanje čistoće i higijene radnog prostora
  • Detaljno poznavanje jelovnika
  • Briga o troškovima
  • Radi po uputima šefa kuhinje
  • Pravovremeno i kvalitetno izvršava poslove i zadatke
  • Racionalno koristi energiju, materijal i vrijeme
  • Organizacija pomoćnog osoblja u dnevnom radu
  • Skladištenje hrane
  • Poznavanje rada na tavici i roštilju
  • Obavlja i ostale poslove po nalogu šefa kuhinje
USLOVI:
  • Spremnost za timski rad
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama minimalno 3 godine
  • Godine nisu presudne
  • Preciznost i kreativnost u radu
  • Visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • Marljivost, spremnost na učenje
  • Sposobnost rada pod pritiskom
  • Sposobnost vođenja smjene
ŠTA NUDIMO:
  • Smještaj i obrok
  • Inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo trošak izdavanja dozvole za boravak i rad
  • Osigurana izrada sanitarne knjižice
  • Boravak i rad u prijateljskoj atmosferi
  • Mogućnost napredovanja
  • Jedan slobodan dan nedeljno
  • Radi se u dvije smjene (osim nedjeljom –jedna smjena)
Kandidati koji ispunjavaju navedene kriterijume mogu se prijaviti putem e-mail adrese: maliraj@maliraj.hr ili putem opcije KONKURIŠITE.

OPTIMUS&TEMPUS d.o.o.