Oglasi za posao

Menadžer prodaje

Podgorica, Crna Gora 23. mart 2023.

Finance Plus

Finance Plus d.o.o raspisuje oglas za radno mjesto u Crnoj Gori:

Tražimo zaposlenog koji treba da razvije novi poslovni projekat, vrlo izazovan i dinamičan. Ova osoba će biti odgovorna za razvoj i implementaciju novog projekta posebno za prodaju usluga. Glavna odgovornost će biti povećanje prihoda i profitabilnosti projekta.

Ovo radno mjesto zahtijeva odlicne komunikacione vještine, pozitivan stav prema poslu, komunikaciji prema novim poslovnim poznanstvima i prilikama i stvaranju novih poslovnih odnosa sa akcentom na komunikacijske i pregovaračke vještine. Zaposleni bi trebao biti samostalan, kreativan i proaktivan u pronalaženju rješenja za poslovne izazove, te biti sposoban raditi pod pritiskom.

Opis posla i zaduženja:
  • Istraživanje tržišta kako bi se utvrdile prilike za prodaju i povećanje broja korisnika
  • Uključivanje u marketinške planove i kampanje za privlačenje novih klijenata
  • Izgradnja i održavanje odnosa s klijentima kako bi se osigurala njihova dugoročna vjernost i zadovoljstvo
  • Praćenje prodajnih performansi i izvještavanje o ostvarenim prodajnim ciljevima
  • Rad na kontinuiranom poboljšanju prodajnih procesa i povećanje efikasnosti tima
  • Razvijanje novih ideja za proizvode ili usluge koje mogu biti privlačne potencijalnim klijentima

Uslovi/Pogodnosti:
  • Srednja/Visoka stručna sprema
  • Izuzetne vještine pisane i usmene komunikacije
  • Razvijene organizacione veštine
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Rad u modernoj i uspešnoj firmi orijentisanoj ka budućnosti
  • Mogućnost dodatnih specijalizacija
  • Mlad, ambiciozan, dokazan i timski orijentisan kolektiv visokoobrazovanih zaposlenih

Posebna znanja i vještine:
  • Obavezno odlično znanje engleskog jezika
  • Poželjno je i znanje ruskog jezika

Poznavanje stranog/ih jezika je neophodno jer će ovaj zaposleni vjerovatno raditi s međunarodnim klijentima i partnerima, te će morati komunicirati s njima na engleskom jeziku. Poznavanje ruskog jezika takođe može biti korisno za posao jer će se komunicirati sa Ruskim i Ukrajinskim klijentima. Stoga bi kandidati koji se prijavljuju na ovaj posao trebali imati izvrsno znanje engleskog jezika, te poželjno znanje ruskog jezika kako bi bili konkurentniji u prijavi za posao.

Svi zainteresovani kandidati mogu aplicirati putem mejla: hr@financeplus.me

Finance Plus d.o.o.