Oglasi za posao

Agent u prodajnom mjestu

Kotor, Crna Gora 25. mart 2023.

Telemach

Telemach Crna Gora d.o.o. traži:

Mjesto rada: Kotor

Kratak opis poslova: Prezentacija i prodaja usluga postojećim i potencijalnim korisnicima, pružanje svih relevantnih informacija korisnicima u vezi sa našim uslugama i servisima

Traženi uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Osnovno znanje rada na računaru (MS Office paket);
  • Znanje engleskog jezika.

Potrebne vještine i odgovornosti:

  • Izuzetna ljubaznost u komunikaciji i usmjerenost na korisničke potrebe, proaktivan pristup i orijentacija na ostvarivanje prodajnih rezultata;
  • Pružanje svih relevantnih informacija korisnicima u vezi sa našim uslugama i servisima;
  • Prijem i evidentiranje zahtjeva i reklamacija, potpisivanje i evidentiranje korisničke dokumentacije;
  • Kontrolisanje izgleda i funkcionisanja poslovnice;
  • Odgovornost, strpljenje, komunikativnost.

Nudimo mogućnost dobre zarade i sticanja novih znanja i iskustava.
Ukoliko ispunjavate navedene uslove pošaljite svoju biografiju sa fotografijom na mail: konkurs@telemach.co.me ili putem opcije KONKURIŠITE.

Telemach