Oglasi za posao

Šanker/Konobar

Podgorica, Crna Gora 24. mart 2023.

MaxBet Kladionica

MaxBet grupacija se bavi organizovanjem igara na sreću više od 20 godina. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 330 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Sjeverne Makedonije, tako da sada naš tim broji preko 2700 izuzetnih ljudi. Stalno rastemo i sada nam je potreban:

ŠANKER/KONOBAR
Opis posla:
  • Priprema i izdaje piće, pravi koktele, dekoraciju.
  • Poslužuje piće u ugostiteljskom objektu.
  • Postavlja i priprema stolove.
  • Ispostavlja račune i vrši naplatu usluga.
  • Održava higijenu radnog prostora.
  • Blagovremeno trebovanje robe.
  • Vrši primopredaju smjene, obračuna i predaju pazara po propisanoj proceduri.
  • Po zahtjevu menadžera učestvuje u mjesečnim popisima pića i opreme.
  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima.
  • Odlično poznaje kartu pića i cjelokupnu ponudu i program lokala.
  • Obavlja poslove u skladu sa uputstvima i procedurama.
  • Provjerava ispravnost svih tehničkih aparata neophodnih za obavljanje redovnih aktivnosti.

Uslovi za kandidate:
  • Srednja stručna sprema
  • Minimum jedna godina radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket, Internet)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
  • Stabilno i pozitivno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu zaradu i ostvarenje bonusa

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: posao@maxbet.me

MaxBet Kladinoca