Oglasi za posao

Pomoćni knjigovođa/Administrativni asistent

Budva, Crna Gora 02. april 2023.

LIR d.o.o.

Firma LIR D.O.O. Budva raspisuje sljedeće slobodno radno mjesto:

POMOĆNI KNJIGOVOĐA-ADMINISTRATIVNI ASISTENT
1 izvršilac ( ž/m )

Opis posla:

  • Evidencija i praćenje robe  po vrsti, količini i vrijednosti
  • Obračun nabavke robe (kalkulacija), prodaja robe (fakturisanje), praćenje stanja zaliha
  • Saradnja sa dobavljačima
  • Unos podataka u odgovarajući program i izrada robno-materijalne dokumentacije (prijemnica, otpremnica, trebovanja, utrošaka, otpisa, povraćaja robe i materijala dobavljačima itd)
  • Praćenje i uvid u stanje zaliha i potrošnje robe
  • Izrada svih vrsti  izveštaja
  • Obavlja i druge poslove u odjeljenju po nalogu Šefa ili Finansijskog direktora

Uslovi:

  • SSS / VSS
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Radna etika,
  • Preciznost,
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije,
  • Poznavanje  rada na računaru,
  • Poželjno znanje engleskog jezika,
  • Autonomnost i proaktivnost u rješavanju poslovnih obaveza,
  • Visok stepen organizovanosti i kooperativnosti.

Potrebna dokumenta:

  • LIČNA KARTA
  • RADNA KNJIŽICA
  • LIČNI BANKOVNI RAČUN
  • LJEKARSKO UVJERENJE ZA POSAO

Vašu biografiju možete poslati na e-mail adresu: lir@t-com.me
Takođe, prijavu možete izvršiti 10h-15h i na sljedeći broj telefona: 069 022 438 (Viber, WhatsApp)

Hong Kong kineski restoran