Oglasi za posao

Novinar za rad na portalu

Podgorica, Crna Gora 29. mart 2023.

Dnevno

“DNEVNO” D.O.O. PODGORICA raspisuje oglas za radno  mjesto:

NOVINAR ZA RAD NA PORTALU

Uslovi:
  • Stručna sprema: VSS-VII 1 ili VI u iznosu od 240 ili 180 CTS iz oblasti političkih nauka-smjer novinarstvo ili društevenih nauka
  • Radno iskustvo: 3 godina radnog iskustva u oblasti novinarstva, od čega 1 godina u online medijima,
  • Odlične vještine pisanja, obrade tekstova, fotografija i saopštenja:
  • Dobro poznavanje engleskog jezika nivo B
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Broj pozicija: 1

Opis posla:
  • Dnevno praćenje prepoznavanja i identifikovanja sadržaja iz svih oblasti koje bi se objvljivale na portalu;
  • Obrada navedenih sadržaja u adekvatnom fornmatu uz objavu na portalu u saglasnosti sa uređivačkom politikom portala Dnevno.me;
  • Upravljanje društvenim mrežama i komentarima na portal

Sposobnosti:
  • Komunikativnost
  • Prilagodljivost
  • Sposobnost donošenja samostalnih i brzih odluka

Portal Dnevno.me jedan je od najmlađih i najmodernijih portala u Crnoj Gori, čiji je rad za kratak vremenski period postao zapažen i cijenjen.
Dnevno.me – Vaša dobra navika!

Svi zainteresovani kandidati koji smatraju da ispunjavaju navedene uslove svoje prijave (CV i motivaciono/propratno pismo) mogu poslati najkasnije do 30.03.2023. godine na e-mail adresu: marketing@dnevno.me ili na adresu društva : Svetlane Kane Radević br.3. Podgorica
Kon. tel. 067 305 130