Oglasi za posao

Šef gradilišta - Građevinski inženjer hidro smjer

Luštica 29. mart 2023.

Entext Inženjering

„Entext Inženjering d.o.o.“ Podgorica se bavi pružanjem visokokvalitetnih usluga u domenu građevine. Od dana osnivanja 2017. godine sa velikim uspjehom smo realizovali brojne eminente projekte. Fokusirani na klijentove zahtjeve i potrebe, u timskom duhu koncipiramo i realizujemo izazovne projekte. Ako želiš da budeš dio uspješnog tima, stičeš nova znanja i radiš u prijatnom i dinamičnom okruženju, čekamo te.

“Entext Inženjering d.o.o.“ Podgorica raspisuje konkurs za radno mjesto:

ŠEF GRADILIŠTA - GRAĐEVINSKI INŽENJER HIDRO SMJER
(1 izvršilac)
Zaduženja:
  • Praćenje kompletnih procesa na projektima;
  • Organizacija gradilišta;
  • Komunikacija sa investitorima i nadzornim organima;
  • Komunikacija po potrebi sa ostalim sektorima u preduzeću;
  • Kontrola i organizacija rada podizvođača;
  • Koordinacija radnika na gradilištu;
  • Izvještavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima;
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije.
Uslovi za kandidate:
  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme građevinske struke HIDRO SMER;
  • Minimum 2 (dvije) godine aktivnog radnog iskustva u struci na objektima visokogradnje  (poželjno u oblasti stambene gradnje, gradnje poslovnih objekata i sl.);
  • Licenca za izvođenje radova je prednost u izboru kandidata, ali nije neophodna za  konkurisanje;
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada;
  • Izražene organizacione sposobnosti;
  • Poznavanje rada na računaru – Office paket, Outlook, AutoCad, MS-Project;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Aktivan vozač- B kategorija.
Nudimo:
  • Redovna i stimulativna primanja;
  • Rad u dinamičnom i ambicioznom timu;
  • Angažman na eminentnim projektima;
  • Mogućnost stalnog zaposlenja;
  • Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija.
Aplikacije slati na info@entexting.me ili putem opcije KONKURIŠI najkasnije do 28.03.2023.godine.
Biće kontaktirani samo oni kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove.