Oglasi za posao

Administrativni asistent Projekt menadžeru

Podgorica, Crna Gora 31. mart 2023.

Admiral Holding

Građevinska kompanija Admiral Holding tokom desetogodišnjeg poslovanja prepoznata je kao kompanija sa visokokvalitetnim standardima u građevinarstvu i impozantnim projektima poput Sunstone Residence-a.

Zbog budućih velikih projekta, širimo svoj tim i tražimo proaktivnu osobu, orjentisanu na detalje i sa izraženim analitičkim vještinama. Ukoliko posjeduješ ove vještine, pridruži se našem timu na poziciji:

Lokacija: Podgorica
Opis posla:
  • Poslovna komunikacija i korespodencija
  • Priprema, pregled i administracija svih vrsta poslovnih dokumenata (ugovora, ponuda, zahtjeva, dopisa, izvještaja, analiza)
  • Prijem, koordinacija i efikasan prenos informacija
  • Prijem i prosljeđivanje službene pošte i druge korespodencije, kao i vođenje poslovne dokumentacije
  • Informisanje potencijalnih kupaca o svim aspektima prodajnih jedinica
  • Prijem i preusmjeravanje telefonskih poziva
  • Organizacija sastanaka
  • Trebovanje kancelarijskog materijala
  • Ostali administrativni poslovi na zahtjev Projekt menadžera
Uslovi:
  • VSS
  • Neophodno prethodno iskustvo od minimum 1 godinu na istim ili sličnim poslovima
  • Neophodno prethodno iskustvo u građevinskoj firmi
Profil kandidata:
  • Izražene analitičke vještine
  • Sistematičnost
  • Proktivnost
  • Odlične interpersonalne vještine
Šta možete da očekujete od nas:
  • Rad u kompaniji koja je prepoznata po eksluzivnim objektima
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje
  • Dugoročno angažovanje
  • Učenje i razvoj
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV uz naznaku za koje radno mjesto se prijavljuju, na e-mail adresu
office@admiralholding.me

VEZUV d.o.o.