Oglasi za posao

Operater za rezanje pločastih materijala

Novo Selo 01. april 2023.

DODING d.o.o.

Kompanija DODING d.o.o. oglašava konkurs za slobodno radno mjesto:

OPERATER ZA REZANJE PLOČASTIH MATERIJALA
(sa i bez iskustva)

Opis posla:

  • Rezanje pločastih materijala
  • Održavanje mašine

Uslovi:

  • Sa i bez iskustva na poslovima proizvodnje i upravljanja mašinama za rezanje i preradu drveta i pločastih materijala

Profil kandidata:

  • Svijest o sigurnosti u procesu rada
  • Odgovornost, tačnost i preciznost

O nama:
Doding d.o.o. je firma za proizvodnju namještaja i projektovanje enterijera. Prisutni smo na tržištu Crne Gore punih 25 godina kao jedna od najrenomiranijih firmi iz ove oblasti. Kompanija nudi zaposlenima stabilna radna mjesta, mogućnost napredovanja, redovnu isplatu zarada i dobre uslove za rad. Radimo na velikom broju projekata različitih veličina - od uređenja privatnih stanova, preko boutique hotela do velikih kompleksa. Veliku pažnju ulažemo u dobar i skladan tim kako bi postigli što bolje rezultate kako u samostalnom, tako i u timskom radu!

Više o nama možete pronaći na: https://doding.co.me/
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na: info@doding-cg.com

Doding