Oglasi za posao

Pomoćni Konobar (m/ž)

Kotor, Crna Gora 04. april 2023.

Huma Kotor Bay Hotel & Villas

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas Vas sa velikim zadovoljstvom obaviještava o otvorenoj poziciji:

POMOĆNI KONOBAR

Hotel obuhvata  89 soba sa 10 očaravajućih vila sa pogledom na more, plažu, Spa centar, tri restorana, plažni bar & lounge, kao i dva bazena sa pripadajućim koktel barom.
Ukoliko posjedujete relevantno radno iskustvo na gore pomenutoj poziciji i volite dinamično radno okruženje, očekujemo Vašu prijavu!
Opis posla:
  • Priprema, održava i čisti opremu restorana, stolove za goste i stolove s hranom i pićima;
  • Poslužuje goste;
  • Pomaže u pripremanju restorana za usluživanje i vrši završne radove u restoranu;
  • Polira pribor za jelo, tanjire, čaše i ostali pribor;
  • Obavlja poslove abserviranja u toku obroka;
  • Mijenja trake stolnjake, nosi ih u vešeraj i vraća čiste;
  • Odgovara za kvalitet usluge koju pruža;
  • Brine o ličnoj higijeni i izgledu;
  • Brine o čistoći radnog prostora;
  • Vodi računa da na svim stolovima bude postavljeno sve prema standardima pojedinog obroka;
  • Timski rad;
  • Racionalno koristi energiju, materijal i vrijeme;
  • Ljubazno i pristojno se ponaša prema gostima;
  • Primjenjuje mjere i sredstva zaštite na radu;
  • Ispraća goste;
Kvalifikacije:
  • KV,SSS;
  • Iskustvo na istoj poziciji minimum dvije godine;
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru;
Profil traženog kandidata:
  • Komunikativnost, ljubaznost i pristupačnost;
  • Razvijene organizacione sposobnosti.
Benefiti:
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom random okruženju;
  • Obezbijeđen smještaj ili naknada za smještaj;
  • Obezbijeđen obrok.

Razmatraće se isključivo kandidati koji popunjavaju gore pomenute uslove.
Više informacija o samom hotelu možete pronaći na sajtu: https://humahotel.com/
Rok za dostavljanje prijava je: 01.05.2023
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: hrmanager@humahotel.me
Hvala na interesovanju!