Oglasi za posao

Vozač elektro kola

Budva, Crna Gora 31. maj 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Nestled in a picturesque bay featuring beautiful private beaches and awe-inspiring views, this is a gorgeous seaside retreat. Deluxe apartments overlooking the crystal clear Adriatic sea make Dukley Hotel one of Montenegro’s premier holiday destinations.
We are looking for position:

Više izvršilaca

Odgovran: Operativnom menadžeru

Opis posla:
Upravlja elektro kolima u okviru kompleksa, javlja se svakom gostu ljubazno, sa osmijehom na licu, pruža pomoć gostu sa stvarima, ukoliko ih ima. Otvara ceradu prilikom ulaska u vozilo ukoliko pada kiša, obavlja sva zaduženja i naredbe izdate od strane recepcije. Pruža pomoć conciergima prilikom obavljanja svakodnevnih zadataka. Drži svoju poziciju koju dispečer ili šef smjene e-car vozača određuje i mijenja. Redovno se odaziva i potvrđuje poziciju preko motorole. Vodi računa o urednosti automobila u svakom trenutku. Obavezno predaje na kraju smjene čist automobil kolegi koji preuzima automobile. Obavještava dispečera u što kraćem roku ukoliko primijeti neku neispravnost na vozilu ili neka oštećenja, savjesno se ponaša prema vozilima.
Uslovi:
  • III/IV s
  • Odgovoran, tačan , samostalan u radu i sistematičan pristup radu
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i lake  komunicikacije sa saradnicima i nadležnima
Radno iskustvo
  • Najmanje godinu dana radnog iskustva na navedenoj poziciji
Mjesto rada: Dukley Hotel u Budvi
Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me
Rok za prijavu:
31.05.2023.godine