Oglasi za posao

Sobar/ica

Ulcinj, Crna Gora 03. jul 2023.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Medjunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all- Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

SOBARICA

OPIS POSLOVA:
  • Priprema i čisti sobe gostiju, prozore, usisivačem čisti dušeke, pere i glanca vrata;
  • Čisti restorane i barove;
  • Čisti i glanca sva ogledala;
  • Čisti i glanca pokućstvo i opremu;
  • Čisti pragove, tapacirunge, navlake i sl;
  • Čisti podove, rubove podova, zidove, stepeništa, glendere uz stepenište, plafone i dekoracije;
  • Prazni i čisti pepeljare i kante za smeće;
  • Brižljivo se odnosi prema imovini gostiju koja se nalazi u sobama;
  • Uređuje sobe gostiju u skladu sa standardima;
  • Po potrebi pere i pegla rublje i odjeću gostiju i hotelski tekstil;
  • Čisti i uređuje okolinu hotela (vrtove, bazen, dvorišta);
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca;
  • U slučaju odsustva mijenja je osoba koju odredi glavna domaćica hotela;
  • Za svoj posao odgovorna je asistentu domaćici hotela i supervizoru domaćinstva.

USLOVI:
  • Prethodno radno iskustvo;
  • Očekivani početak rada maj 2023

BENEFITI:
  • Rad u multinacionalnom timu;
  • Smjestaj;
  • Hrana;
  • Prevoz.

Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na broj 069 370 440