Oglasi za posao

Pravnik (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 31. maj 2023.

Montenegro Tourist Service DMC

MONTENEGRO TOURIST SERVICES GRUPACIJA je grupacija od 13 kompanija koje se bave turizmom, hotelijerstvom, marketingom, transportom i uslugama. Ujedno smo i lideri u razvoju smart turizma u Crnoj Gori. Radimo na razvoju smart destinacija koristeći najnovije ICT  tehnologije, kako bi se iste kroz inovativne pristupe turizmu na najmoderniji način predstavile gostu 21.vijeka.
Sa ponosom vas pozivamo da posjetite nase platforme:

montenegrovillas.com
montenegrocar.me
aviokarte.me
booking.me
ada-bojana.com

Uslijed razvoja novih projekata kao i ekspanzije Grupacije,
imamo otvoreno radno mjesto:

PRAVNIK

KRATAK OPIS POSLA:
Tražimo osobu koja ima dokazano prethodno iskustvo u oblasti korporativnog prava i koja svojom energijom, znanjem, vještinama i profilom sebe preporučuje da postane dio naše uspješne priče.

GLAVNE DUŽNOSTI I ODGOVORNOSTI:
  • Analiziranje, planiranje i organizovanje poslova po prioritetima, na osnovu analize informacija;
  • Svakodnevno praćenje objavljenih tendera, priprema cjelokupne tenderske dokumentacije za potrebe javnih nabavki i prijava na iste uz striktno poštovanje rokova;
  • Priprema dokumentacije vezane za žalbene postupke javnih nabavki;
  • Rad  na izradi dokumenata vezanih za dobijanje ISO standard;
  • Priprema neophodne dokumentacije za pravne ugovore sa domaćim i stranim partnerima;
  • Revizija ugovora sa stranim kompanijama vezanih za uslove saradnje i integracije ino platformi sa kompanijskim platformama i sistemima;
  • Praćenje, dopuna i obnavljanje ugovora vezanih za kolektivno osiguranje zaposlenih;
  • Priprema dokumentacije za zapošljavanje stranaca, dobijanje radnih i boravišnih dozvola;
  • Izrada pravnih akata, kontrola sadržaja i zastupanje u postupcima pred državnim organima i sudovima;
  • Redovno praćenje zakonske regulative u cilju obezbjeđivanja pravovremenih pravnih savjeta;
  • Tumačenje zakonskih i podzakonskih akata;
  • Saradnja sa državnim i opštinskim službama, katastrom, notarima;
  • Vršenje i drugih poslova koji se stave u zadatak u skladu sa zakonom i drugim propisima.
NEOPHODNA ZNANJA I VJEŠTINE:
  • Visoka stručna sprema, VII1 nivo kvalifikacija - pravni fakultet;
  • Minimalno 3 godine iskustva u oblasti korporativnog prava i javnih nabavki;
  • Tečno znanje engleskog jezika (poznavanje još jednog jezika poželjno, ali nije neophodno);
  • Osjećate se komforno da radite u dinamičnoj sredini gdje su promjene svakodnevnica;
  • Vi ste neko ko je pouzdan, ekstremno orjentisan na detalje kao i neko ko uvijek ima ponuđena rješenja;
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost su vaše najjače osobine;
  • Spremni ste da preuzimate odgovornost i odradite zadatke do kraja bez obzira na izazove.
U NAŠEM TIMU VAS OČEKUJU BENEFITI KOJI ĆE TVOJ POSAO UČINITI JOŠ BOLJIM:
  • Kompetitivna plata koja zavisi od iskustva i kompetencija za ponuđeni posao;
  • Mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme;
  • Mjesečni plan potrošnje i laptop;
  • Dinamično, pozitivno i kreativno okruženje koje omogućava rast i razvoj u dostizanju vaših punih potencijala;
  • Kompanija koja prepoznaje i ulaže u razvoj karijere i zadovoljstvo svojih zaposlenih;
  • Benefiti za zaposlene, kao što su 30% popusta u našim restoranima, hotelima  kao i brojni popusti kod naših partnerskih kompanija, kupovina avio karata po povoljnijim cijenama;
  • Članarina u The Atlas Capital Fitness Centru, po prioritetnim uslovima.
Prijave slati najkasnije do 31.05.2023. na adresu careers@booking.me