Oglasi za posao

Menadžer prodaje (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 30. maj 2023.

Renomirani poslodavac

Renomirana kompanija raspisuje oglas za poziciju:

Opis posla:
  • Komunikacija sa klijentima – kupcima;
  • Prezentacija proizvoda i upoznavanje kupaca sa mogućnostima, prednostima i novitetima asortimana;
  • Kontrola prodajnog procesa od kreiranja ponude do naplate;
  • Nadgledanje rokova realizacije;
  • Analiza tržišta i kreiranje strategije za djelovanje na tržištu;
  • Praćenje i predlaganje novih trendova koji mogu uticati na pospješenje prodaje;
  • Rješavanje eventualnih problema i prigovora kupaca;
  • Predlaganje promotivnih aktivnosti;
  • Obilazak postojećih kupaca i ostvarivanje kontakta sa novim kupcima;
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog.
Uslovi:
  • Viša/visoka stručna sprema;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Prodajne i pregovaračke sposobnosti;
  • Preciznost i odgovornost u radu;
  • Samostalnost i proaktivnost.
Nudimo vam:
  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi;
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju;
  • Uspješan rad u dobro koordiniranom timu;.
  • Odličnu priliku za odgovorne i zainteresovane kandidate, bez obzira na radon iskustvo;
  • Redovnu mjesečnu zaradu: 500-800€
Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete biografiju putem opcije KONKURIŠITE.