Oglasi za posao

Mini Bar Attendant (m/f)

Budva, Crna Gora 08. jun 2023.

Hotel TQ Plaza

OPIS POSLA:
  • Obezbjediti gostima potpuno popunjen i dobro održavan mini-bar tokom cijelog boravka.
  • Redovno i dosledno čistiti i odmrzavati mini barove.
  • Održavajte potpuno zalihe svih artikala za mini bar.
  • Ako je nivo nizak, naručite potrebne artikle iz skladišta.
  • Inventarirati sve mini-barove za goste na dnevnoj bazi i postavite odgovarajuće naknade u sobu pre odlaska gosta.

DUŽNOSTI I ODGOVORNOSTI:
  • Vođenje Mini bar Registra.
  • Složite i zamenite stavke koje nedostaju, pregledajte, pomerite i očistite mini-barove u skladu sa procedurama.
  • Održavajte, pratite i popunjavajte dnevni radni list zaliha mini bara.
  • Odgovoran za dopunu Mini bar artikala u sobama.
  • Odgovoran je za održavanje mini bara skladišta u smislu zaliha, slaganja i čistoće.
  • Uverite se da proizvodi u Mini-baru nisu istekli i preduzmite odgovarajuću proceduru za uklanjanje tih proizvoda po potrebi.
  • Održavati dodeljena Mini-Bar kolica.
  • Održavati najviši nivo korisničke usluge i pokažite profesionalizam u svakom trenutku.
  • Pratiti sve potrebne bezbednosne i standardne operativne procedure.
  • Efikasno komunicirati sa menadžmentom hotela o svim pitanjima i/ili nedoumicama.
  • Obavljati sve druge dužnosti koje smatra neophodnim za uspeh odeljenja.

PREDUSLOVI:
  • Sposobnost dobrog rada pod pritiskom u brzom okruženju.
  • Sposobnost kohezivnog rada sa kolegama.

OBRAZOVANJE:
Srednja škola ili diploma hotelijerstva, ili ekvivalent.

ISKUSTVO:
Prethodno iskustvo na sličnim poslovima.

KONTAKT:
Prijave šaljite na E-mail: careers@hotelplazabudva.me