Oglasi za posao

Hausmajstor/Sobni tehničar u hotelu sa 5*

Kotor, Crna Gora 03. jun 2023.

Hotel Blue Kotor Bay

HOTEL BLUE KOTOR BAY – PREMIUM RESORT, 5*, je prvi hotel u Crnoj Gori za odrasle koji uključuje eleganciju i vrhunski komfor koji spaja visoku tehnologiju sa skladnim i toplim ambijentom.
Raspisuje oglas za radno mjesto:

Opis posla:
  • Radi na održavanju hotela;
  • Vrši preventivno i redovno održavanje opreme, instalacija i objekata;
  • Vrši manje popravke bravarije, stolarije, vodovoda i kanalizacije, elektrike, kao i popravke namještaja i drugog inventara;
  • Rukuje sistemom grijanja i hlađenja prostorija, kontroliše i nadzire rad sistema kotlova i instrumenata, održava i čisti postrojenja;
  • Vodi računa o potrošnom materijalu i blagovremeno obavještava o nabavci;
  • Brine se o tehničkoj ispravnosti i, u domenu svojih mogućnosti, vrši popravke radne opreme, uređaja i svih mašina koje se koriste u servisu, kao i ostalih uređaja koji se koriste u svrhu održavanja radnih prostora;
  • Prijavljuje kvarove koje ne može sam otkloniti;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa tehničke službe.
Uslovi:
  • Sa prethodnim radnim iskustvom;
  • Odgovorno rukovanje opremom za rad.
Nudimo:
  • Ugovor o radu tokom cijele godine ili sezonski, osiguranje;
  • Odlični finansijski uslovi;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje kroz kompaniju;
  • Obezbijeđen smeštaj za zaposlene;
  • Obezbijeđena 3 obroka za sve zaposlene.
Benefiti:
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju;
  • Mogućnost kako ličnog tako i karijernog napretka;
Svi zainteresovani kandidati svoje priave mogu slati na:  hr@bluekotorbay.com

Blue Kotor Bay