Oglasi za posao

Pravnik (m/ž)

Bar, Crna Gora 08. jun 2023.

Bar Trade

Preduzeće Bar trade doo iz Bara oglašava potrebu za novim radnim mjestom:

Opis posla i odgovornosti:
  • Saradnja sa komercijalnim sektorom i sektorom računovodstveno-finansijskih poslova  u vezi sa poslovima zaključivanja ugovora sa kupcima i rokovima naplate.
  • Praćenje rokova naplate potraživanja od kupaca po osnovu
  • zaključenih ugovora i izdatih faktura.
  • Priprema dokumentacije u vezi sa utuživanjem kupaca zbog neizmrenih obaveza nakon isteka roka dospijeća, putem Javnog izvršitelja ili sudskim putem.
  • Vođenje kadrovske evidencije i upoznavanje sa pravnom dokumentacijom preduzeća.
  • Vođenje pravnih poslova u vezi sa obezbjeđivanjem potrebnih dozvola kod nadležnih državnih institucija za obavljanje poslovnih djelatnosti preduzeća,
  • Sastavljanje ugovora, podnesaka, izjava, isprava i internih akata društva.
  • Davanje pravnih savjeta upravi društva.
  • Zastupanje društva pred sudovima i drugim tijelima.
  • Praćenje pravnih proposa iz oblasti djelokruga poslovanja preduzeća.
Uslovi:
  • Diplomirani pravnik
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poznavanje engleskog jezika smatraće se prednošću
Profil kandidata:
  • Odlično razvijene komunikacione vještine,
  • Samostalnost, dinamičnost i istrajnost u postizanju zadatih ciljeva,
  • Energična i samoinicijativna osoba,
  • Pouzdana, odgovorna, proaktivna osoba, usmjerena na rezultate.
Biografije slati na e-mail prodaja@bartrade.me

Bar Trade

Bar Trade

Poslovi iz iste kategorije