Oglasi za posao

Vozač dostavnog vozila (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 08. jun 2023.

Ravel d.o.o.

Ravel d.o.o Podgorica oglašava potrebu za:

Opis posla:
  • Upravljanje dostavnim vozilom, utovar, istovar, isporuka na adresu kupca;
  • Odgovornost za pravovremenu i tačnu isporuku robe;
  • Briga o kvalitetu preuzete i isporučene robe;
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije preuzete i isporučene robe;
  • Briga o vozilu, održavanje higijene vozila, poštovanje saobraćajnih propisa;
  • Prijem, smještaj, izdvajanje robe u magacinu;
  • Druga zaduženja po nalogu nadređenog.
Uslovi:
  • Minimum III stepen stručne spreme;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću;
  • Prednost poznavanje elektro i vodovodnog materijala.
  • Od tebe očekujemo:
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcima;
  • Pedantnost, preciznost i efikasnost na poslu;
  • Sposobnost rada u timu.
Nudimo ti:
  • Redovnu mjesečnu zaradu sa mogućnošću rasta plate;
  • Mladi tim i prijatnu radnu atmosferu;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Priznanja za kvalitetan rad;
  • Rad na terenu.
Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail info@ravel.co.me
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.