Oglasi za posao

Asistent šefa kuhinje - Sous Chef

Ulcinj, Crna Gora 26. jun 2023.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Hotel “Azul Beach Resort Montenegro” by Karisma u Ulcinju traži pojačanje za svoj tim:

Pozicija:

ASISTENT ŠEFA KUHINJE-SOUS CHEF

OPIS POSLOVA:
  • Pridržavanje svih propisanih procedura i standarda u poslovanju hotela;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama u svojoj jedinici;
  • U saradnji sa šefom kuhinje priprema kuhinju za rad (kuhinju i kuhinjsku opremu, priručna skladišta, rashladne uređaje, plan radne snage, i sl.);
  • Nadgleda rad kuhinje: raspored rada radnika, ujednačenost kvaliteta proizvedene hrane, opštu djelotvornost;
  • Prati svu potrebnu dokumentaciju vezanu za HACCP, Crystal u kuhinji glavnog restorana;
  • Provjerava i pazi da zaposleni koriste dogovorene mjere i količine, kako je planirano u receptima, uputstvima za proizvodnju i jelovnicima;
  • Učestvuje u izradi kalkulacija u pogledu recepta i troška hrane;
  • Uzima uzorke i stalno provjerava pripremljenu hranu i ne dopušta da bude poslužena ona hrana koja ne odgovara dogovorenim standardima;
  • Sa šefom kuhinje utvrđuje količine artikala u skladištu hrane;
  • U saradnji sa šefom kuhinje rješava reklamacije gostiju;
  • U saradnji sa šefom kuhinje vrši sve narudžbe uključujući svježe proizvode koje naručuje direktno: meso, ribu, salatu, voće, povrće, u skladu s procedurom popisa za trgovinu;
  • Priprema i kuva hranu u skladu s receptima kako bi isprobao kvalitet i standardizovao sastojke i postupke
  • Učestvuje u treninzima osoblja kuhinje;
USLOVI:
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Minimim 3 godine radnog iskustva
  • Poznavanje rada na računaru
  • Organizacijske sposobnosti
Nudimo:
  • Priliku za rad u dinamičnom i podsticajnom radnom okruženju.
  • Mogućnost stručnog usavršavanja u našim hotelima u Meksiku, Dominikanskoj Republici i Jamajci.
  • Stimulativne finansijske uslove.
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom biografijom možete poslati na e-mail adresu: posao@karismaadriatic.com

Poslovi iz iste kategorije

  Kuvar/Pizza majstor

  Sobar/ica

  Konobar (m/ž)