Oglasi za posao

Kuvar B (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 26. jun 2023.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: KUVAR B

OPIS POSLOVA:
  • Pridržavanje svih propisanih procedura i standarda u poslovanju hotela;
  • Pravovremeno i kvalitetno izvršavanje poslova i zadataka u svojoj smjeni;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama u svojoj jedinici;
  • Daje instrukcije pomoćnim kuvarima;
  • Učestvuje u pripremi kuhinje za rad (kuhinju i kuhinjsku opremu, priručna skladišta, rashladne uređaje, i sl.);
  • Priprema i kuva hranu po uputstvima šefa smjene, u pansionskom restoranu;
  • Obrađuje i priprema meso, ribu i druge sastojke obroka;
  • Pazi da pripremljeni obroci odgovaraju standardima;
  • U pripremi hrane primjenjuje dogovorene mjere i propise, kako je predviđeno u receptima, uputstvima za proizvodnju i jelovnicima;
  • Održava ličnu urednost i čistoću, te urednost i čistoću kuhinje i kuhinjske opreme;
  • Vrši druge poslove i radne zadatke, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu šefa smjene i šefa kuhinje.
  • U slučaju odsustva mijenja ga kuvar B.
  • Zaposleni za svoj rad odgovara šefu smjene u kihinji i šefu kuhinje.
USLOVI:
  • Prethodno radno iskustvo do minimum godinu dana;
  • Poznavanje mediteranske, balkanske, italijanske i španske kuhinje;
  • Poznavanje engleskog jezika,
  • Očekivani početak rada maj-jun 2023.
BENEFITI:
  • Radna dozvola
  • Smjestaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom biografijom možete poslati na e-mail adresu: posao@karismaadriatic.com.