Oglasi za posao

Spasilac (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 26. jun 2023.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Hotel Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, 4*, Ulcinj
Traži pojačanje za svoj tim:

SPASILAC
OPIS POSLA:
  • Briga o sigurnosti kupača
  • Preventivno djelovanje u bazenu / plaži - pružanje prve pomoći i spašavanje života u bazenu / plaži
  • Korištenje opreme i sredstava za izvlačenja i spašavanja utopljenika
  • Briga o sigurnosti na bazena / plaže
  • Odgovoran je pravovremeno informisati kupače o vremenskim uslovima, kako bi bezbjedno uživali u kupanju.
Uslovi:
  • LICENCA ZA RAD
Nudimo:
  • Smještaj kao i tri obroka dnevno
  • Priliku za napredovanje i usavršavanje
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji
Možete se prijaviti tako što ćete poslati vaš CV na posao@karismaadriatic.com
ili nas kontaktirajte putem telefona ili vibera na broj  +382 69 376 191 ili +382 69 364 508  u periodu 08-16 h (pon-pet).
Dobrodošli u naš tim!

Poslovi iz iste kategorije

  Magacioner

  Baštovan/ka

  Šef/ica računovodstva