Oglasi za posao

Pomoćni poslastičar (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 24. jun 2023.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

POMOĆNI POSLASTIČAR

OPIS POSLOVA:
  • Pridržavanje svih propisanih procedura i standarda u poslovanju hotela;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama u svom sektoru;
  • Prati nove recepture u poslastičarnici;
  • Pomaže pri pripremi i pečenju poslastica i poslastičarskih proizvoda;
  • Vodi računa o kvalitetu i količini proizvedenih poslastica;
  • Održava urednost poslastičarnice u vrhunskom higijenskom stanju;
  • Skladišti materijal i proizvode;
  • Priprema poslastice za isporuku;
  • Vrši druge poslove i radne zadatke, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu glavnog poslastičara.
USLOVI:
  • Prethodno radno iskustvo;
  • Očekivani početak rada maj-jun 2023.
BENEFITI:
  • Rad u multinacionalnom timu;
  • Smještaj;
  • Hrana;
  • Prevoz.
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom biografijom možete poslati na e-mail adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na broj 069/370-440