Oglasi za posao

Batler (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 24. jun 2023.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Hotel Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, 4*, Ulcinj
Traži pojačanje za svoj tim:

BATLER
Broj izvšilaca: 1

Uslovi:
  • Srednja ili visoka školska sprema
  • Poznavanje stranog jezika
Opis posla:
  • Dočekivanje gostiju;
  • Davanje informacija gostima;
  • Pruža gostima detaljnije informacije o ponudi hotela i destinacije;
  • Upoznavanje s ponudom o kulturnim događanjima i lokalnim zanimljivostima destinacije; Rezervisanje stolova u restoranima;
  • Zadužen je za servis hrane i pića u sobama hotela
  • Dužan je da isprati porudžbinu od gosta i pripremi sve u određenom vremskom periodu
  • Briga o dodatnim uslugama gostiju;
Nudimo:
  • Smještaj kao I tri obroka dnevno
  • Priliku za napredovanje i usavršavanje
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji
Možete se prijaviti tako što ćete poslati vaš CV na posao@karismaadriatic.com ili nas kontaktirjte  putem telefona ili vibera na broj  +382 69/376-191 ili +382 69/364-508  u periodu 08-16 h (pon-pet).

Dobrodošli u naš tim!