Oglasi za posao

Špediter (m/ž)

Bar, Crna Gora 13. jun 2023.

Cerovo

Cerovo DOO, je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje kompletnog asortimana građevinskog materijala za izvođenje grubih, finih i završnih radova, te je pored profesionalnog odnosa prema klijentima i potrošačima ista prepoznata kao komapanija sa  društveno odgovornim poslovanjem koja svoje radnike smatra članovima uspješnog  tima te im pored svih zakonom zagarantovanih prava obezbjeđuje dodatne benefite i povoljnosti.

Za potrebe poslovne jedinice u Baru imamo potrebu za pozicijom:

ŠPEDITER

OPIS POSLA:
  • Samostalno obavlja složene stručne poslove iz svoje oblasti.
  • Prati i sprovodi regulativu u oblasti špedicije
  • Priprema specifičnu dokumentaciju za postupak špedicije.
  • Učestvuje u pripremi svih carinskih postupaka – carinjenja robe i carinskog nadzora.
  • Prati i kontrololiše garancije u postupku uvoza izvoza i tranzita robe.
  • Obavlja i druge poslove u svojoj oblasti.
USLOVI:
  • VI / VII stepen ekonomske, društvene, organizacione, tehničke struke;
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima ( min 3 godine);
  • Poznavanje rada na računaru i MS office programskog paketa;
  • Osnovno poznavanje  engleskog jezika;
  • Samostalnost u rešavanju problema;
  • Sposobnost za rad u timu, uspostavljanje dobre saradnje sa kolegama i
  • Posvećenost poslu, preciznost u radu i dobre organizacione sposobnosti.
NUDIMO:
  • Odgovarajuća plata koja zavisi od obima posla, iskustva i zalaganja;
  • Mogućnost za ostvarivanjem bonusa;
  • Zapošljavanje nerezidenata uz plaćene troškove radne dozvole;
  • Poslovnu,profesionalnu i dinamičnu atmosferu rada.
Zainteresovani kandidat mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografjom ) na sledeći e – mali
posao@cerovo.com

Cerovo doo