Oglasi za posao

Konobar (m/ž)

Tivat, Crna Gora 14. jun 2023.

Napa

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na crnogorskom primoriju, u obuhvatu kompleksa Porto Montenegro u Tivtu, luskuzni apartmani na 30 metara od mora, sa wine barom, čine Porto Palace jednim od najekskluzivnijih mjesta za goste iz cijelog svijeta. https://generalinvest.me/palace-porto/
U želji da ostanemo prepoznati po visokokvalitetnim uslugama, u potrazi smo za osobom koja će obezbijediti nezaboravnu uslugu svakom našem gostu.

KONOBAR

Lokacija: Tivat
Opis posla:
  • Primanje narudžbine od gosta
  • Pomoganje gostima u odabiru vina
  • Naplata usluga
  • Održavanje higijene šanka
Uslovi:
  • SSS
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika i poželjno poznavanje još jednog stranog jezika
Nudimo:
  • Dugoročno angažovanje
  • Stimulativna primanja
  • Rad u luskuznom okruženju sa visoko profesionalnim timom
Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem email adrese
posao@vezuv.me

VEZUV d.o.o.