Oglasi za posao

Office Manager (m/f)

Podgorica, Crna Gora 15. jun 2023.

Vezuv

Mi smo lider u industriji. Usavršavanje, inovativnost, veliki trud su samo neki od kvaliteta koje gajimo. Mi smo u stalnom razvoju i modernizovanju sistema. Kontinuirano unapređujemo kvalitet svojih usluga i servisa.

U potrazi smo za, proaktivnom i povjerljivom osobom,  koja će se pridružiti našem timu na poziciji:

Office Manager
Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Administrativni poslovi, odgovaranje na telefonske upite, mejlove, komunikacija sa poslovnim partnerima;
  • Pravovremeno prosleđivanje potrebnih informacija nadređenom, saradnicima i klijentima;
  • Evidencija ulazne i izlazne korespondencije, arhiviranje dokumentacije;
  • Saradnja sa svim službama, pružanje administrativne podrške;
  • Nabavka kancelarijskog i ostalog potrošnog materijala;
  • Organizacija poslovnih sastanaka, službenih putovanja;
  • Sprovođenje i održavanje procedura definisanih za sve kancelarijske aktivnosti;
  • Ostali organizacijski poslovi po nalogu nadređenog.
Uslovi:
  • VSS;
  • Poznavanje engleskog jezika (B nivo);
  • Poznavanje MS Office paketa;
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima ili poslovima administracije;
  • Radno vrijeme pon – sub 8h do 16h.
Profil kandidata:
  • Izražene organizacione vještine;
  • Sistematičnost;
  • Proktivnost;
  • Odlične interpersonalne vještine;
  • Povjerljivost.
Šta možete da očekujete od nas:
  • Rad u kompaniji koja je lider u industriji i koja ima regionalno prisustvo;
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove;
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje ;
  • Dugoročno angažovanje.
Ukoliko ste željni novog iskustva, uživate u timskom radu i tražite dugoročan posao, pošaljite svoj CV na e-mail adresu:
office@vezuv.me
Šansa za napredak je moguća, odluka je na Vama.

VEZUV d.o.o.