Oglasi za posao

Project Manager (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 22. jun 2023.

Admiral Holding

Građevinska kompanija Admiral Holding tokom desetogodišnjeg poslovanja prepoznata je kao kompanija sa visokokvalitetnim standardima u građevinarstvu i impozantnim projektima poput Sunstone Residence-a.

Zbog projekta koji trenutno realizujemo na lokaciji Lumen Homes i zbog budućih velikih projekata, širimo svoj tim i tražimo iskusnu osobu iz oblasti građevinarstva da nam se pridruži na poziciji:

Project Manager
Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Nadgledanje i usmjeravanje građevinskih projekata od njihove koncepcije do završetka;
  • Razvijanje plana izvođenja i realizacije projekta;
  • Detaljno pregledanje projekta kako bi se planirali rezultati i procijenili troškovi;
  • Nadgledanje svih pojedinosti na samom građevinskom projektu i van njega u svrhu održavanja usklađenosti sa građevinskim propisima;
  • Rukovođenje i koordiniranje radom izvođača radova u cilju besprekornog izvođenja projekta;
  • Obezbjeđivanje odgovarajuće koordinacije i komunikacije sa kolegama u odjeljenju za komercijalne poslove i ugovaranja u vezi sa pripremom tendera, ocjenjivanjem ponuda, izborom izvođača radova i svim izmjenama ugovora;
  • Održavanje standarda kvaliteta u gradnji i obezbjeđivanje korišćenja odgovarajućih građevinskih tehnika;
  • Izrada dinamičkih planova;
  • Vođenje projekata u skladu sa pozitivnim zakonodavstvom;
  • Praćenje i kontrola stanja potraživanja i obaveza;
  • Praćenje i kontrola vremenskog roka realizacije projekta;
  • Upravljanje budžetom projekta i kontrola troškova;
  • Saradnja sa komitentima, kooperantima i podizvođačima;
  • Izrada dnevnih, periodičnih i ostalih izveštaja u vezi sa realizacijom projekata;
  • Izrada godišnjeg izveštaja o rezultatima projekata i poslovanja;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu tehničkog direktora.
Uslovi:
  • Dipl. Ing. građevine/Dipl. Ing. arhitekture;
  • Minimum 8 godina radnog iskustva u građevinarstvu;
  • Minimum 3 godine iskustva na upravljanju projektima;
  • Profesionalna licenca za projektovanje i izvođenje;
  • Poznavanje programa: AUTOCAD, MS Project, MS Office;
  • Poznavanje važećih procesa, standarda i prakse.
Profil kandidata:
  • Izražene organizacione vještine;
  • Proaktivnost;
  • Odlične interpersonalne vještine;
  • Orjentisanost na detalje.
Šta možete da očekujete od nas:
  • Rad u kompaniji koja je prepoznata po eksluzivnim objektima;
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove;
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje;
  • Dugoročno angažovanje;
  • Učenje i razvoj.
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV uz naznaku za koje radno mjesto se prijavljuju, na e-mail adresu: office@admiralholding.me

VEZUV d.o.o.