Oglasi za posao

Prodavac

Bijelo Polje, Crna Gora 23. jun 2023.

SINCOMMERCE D.O.O.

SINCOMMERCE d.o.o. raspisuje oglas za poziciju

PRODAVAC
Mjesto rada: Bijelo Polje
Broj izvšilaca: 1
Opis posla:
  • Direktna prodaja u poslovnim prostorijama;
  • Održavanje standarda i nivoa usluge u prodajnom objektu kao i rješavanje reklamacija i drugih zahtjeva kupaca;
  • Realizacija postavljenih ciljeva prodaje;
  • Organizacija dopune asortimana i pozicioniranje artikala u magacinu;
  • Adekvatno izlaganje robe unutar prodajnog objekta u skladu sa vizuelnim identitetom i standardom kompanije;
  • Odgovornost za brojno i finansijsko stanje lagera;
  • Drugi poslovi po nalogu rukovodioca.
Uslovi:
  • Obrazovanje: minimum IV stepen SSS;
  • Rad na računaru: Softver, Word, Excel(MS Office), korišćenje elektronske pošte (opšte), osnove korišćenja računara (opšte);
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Razvijene sposobnosti prodaje i komunikacije;
  • Sposobnost rada u timu;
  • Vozacka dozvola -B kategorija.
NAPOMENA:
Kandidati koji ne zadovoljavaju tražene kriterijume i koji su se prijavili za posao nasumično ne obraćajući pažnju na opis posla i potrebne vještine za njegovo obavljanje, neće biti razmatrani za radnu poziciju.
Prijave slati na mail adresu: posao@sincommerce.me do 22.06.2023.
Kontakt broj: 020/634-951