Oglasi za posao

Trgovac u maloprodajnom objektu (m/ž)

Tivat, Crna Gora 29. februar 2024.

Lalizas Montenegro d.o.o.

LALIZAS je osnovan 1982 godine u Grčkoj. 40 godina kasnije LALIZAS je kompanija prisutna u 136 zemalja svijeta, sa 6 vlastitim proizvodnih pogona u Evropi. LALIZAS proizvodi i distribuira više od 10.000 nautičkih proizvoda, sigurnosne opreme i ostalih artikala vezanih uz nautičke aktivnosti.  Proizvodnja, kvalitet proizvedenog  te tradicija od 40 godina čini nas vodećom firmom nautičke opreme u Evropi. Svi proizvodi su osmišljeni i proizvedeni u LALIZAS-u s vrlo strogim kontrolama kvaliteta te potom distribuirani na prodajna mjesta. Na ovaj način konkurišemo cijenama, kontrolišemo proizvodnju pod ISO 9001 certifikatima, pazimo na kvalitet kako bi se održao visoki internacionalni standard postavljen od strane Germanischer Lloyd, Bureau Veritas i Lloyd's Register. Prisutnost u mnogim zemljama kao i kvaliteta proizvoda učinili su LALIZAS liderom u nautičkoj industriji.

Tražimo:
Trgovca u maloprodajnom objektu (m/ž)
(2 izvršilaca)
Opis posla:
  • Održavanje kontakta sa klijentima;
  • Primanje robe i narudžbina;
  • Izlaganje i dopunjavanje robe;
  • Rješavanje problema i prigovora kupaca;
  • Pružanje informacija kupcima.

Uslovi:
  • Znanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poželjno prethodno iskustvo na sličnim radnim mjestima;
  • Probni rad 1 mjesec.
Nudimo:
  • Zarada 650,00 € netto;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Prijatno radno okruženje;
  • Mogućnost stalnog zaposlenja.