Oglasi za posao

Marketing menadžer (m/ž)

Nikšić, Crna Gora 25. februar 2024.

Enigma Company d.o.o.

ENIGMA COMPANY DOO NIKŠIĆ raspisuje oglas za posao:

MARKETING MENADŽER
(ODRŽAVANJE DRUŠTVENIH MREŽA I OSNOVE GRAFIČKOG DIZAJNA)

Opis poslova i očekivane osobine:

  • Aktivno vođenje profila na društvenim mrežama ;
  • Kreiranje strategije i sadržaja radi prisutnosti na društvenim mrežama;
  • Izrada ili obrada fotografija i video sadržaja, kreiranje teksta i hashtagova i njihovo objavljivanje na odabranu društvenu mrežu;
  • Praćenje najnovijih trendova;
  • Optimizacija objava (praćenje analitike, izrada sadržaja koji reaguje na pokazane rezultatate);
  • Korekcija sadržaja na postojećem web sajtu;
  • Odgovaranje na komentare, poruke i upite pratilaca;
  • Rad na povećanju broja pratilaca;
  • Kreiranje i vođenje plaćenih kampanja – sponzorisanje;
  • Osmišljavanje tematskog sadržaja za klijente;
  • Dizajn vizuala za društvene mreže;
  • Dizajn promotivnog materijala za web ili štampu;
  • Dizajn korporativnog identiteta;
  • Prilagođavanje sadržaja (logo) različitim potrebama klijenata;

Uslovi:

  • Minimum 1 godina adekvatnog radnog iskustva
  • Osnovno poznavanje rada u Photoshop-u, Adobe Illustrator-u ili nekom od sličnih programa za obradu teksta i fotografije
  • Samostalnost u obavljanju posla
  • Kreativnost, proaktivnost, fleksibilnost
  • Odgovornost prema poslu i klijentima
  • Poštovanje zadatih rokova
  • Radno vrijeme i radna pozicija po dogovoru

Rok za prijavu: 25.februar 2024.
Postanite i vi dio našeg tima!
Prijave slati na e- mail: office@enigmacompany.me najkasnije do 25.02.2024.
*Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor, biće kontaktirani.*