Oglasi za posao

Konobar / Šanker (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 16. februar 2024.

Cerovo

Kompanija Cerovo DOO, zbog potreba zapošljavanja u Prodajnom centru u  Podgorici, raspisuje sledeći konkurs:

KONOBAR/ŠANKER
(2 izvršioca)

OPIS POSLA:
  • Dočekuje goste;
  • Preuzima narudžbe piće;
  • Preuzimanje prihoda, izdavanje računa, naplaćivanje, vraćanje kusura;
  • Osnovno čišćenje prema upustvima supervizora;
  • Komunicira sa gostima i pomaže im sa upitima;
  • Posmatra goste i brine se za njihovo zadovoljstvo;
  • Blagovremeno odgovara na poziv gosta bez dodatnih zahtjeva;
  • Brine se za svoj uredan izgled i nastup tokom rada;
  • Upoznat je sa proizvodima i uslugama koje objekat nudi;
  • Pomaže magacioneru sa dopunom zaliha i održava zalihe u restoranu i šanku;
  • Predaje izvještaj naplate putem kreditnih kartica;
  • Zatvara svoju smjenu na POS terminalu.
USLOVI:
  • Izražene komunikativne i organizacione sposobnosti,
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • III I IV stepen školske spreme.
NUDIMO:
  • Odgovarajuća plata koja zavisi od obima posla,iskustva i zalaganja;
  • Mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme;
  • Zapošljavanje nerezidenata uz plaćene troškove radne dozvole;
  • Poslovnu,profesionalnu i dinamičnu atmosferu rada.
Prijave slati na e-mail adresu: posao@cerovo.com ili putem opcije KONKURIŠITE.

Cerovo doo

Cerovo

Poslovi iz iste kategorije

  Hostesa

  Spa Attendant (m/f)

  Sobarica