Oglasi za posao

Recepcioner/ka

Podgorica, Crna Gora 21. februar 2024.

Hotel Aria

Hotel Aria raspisuje oglas za radno mjesto:

RECEPCIONER/KA

Uslovi:
  • VI ili VII  stepen stručne spreme – turističko hotelijerskog smjera
  • znanje engleskog i još jednog svjetskog jezika
  • poznavanje rada na računaru
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poželjan rad u rezervacionom sistemu (program Fidelio)
Opis poslova:
  • obavlja poslove prijema i smeštaja gostiju, izrade i potvrde rezervacija,
  • prati pregled zauzeća soba,
  • brine se da svaki gost bude brzo, efikasno i kvalitetno uslužen,
  • dužan je da po prijemu zahtjeva za rezervacijom izvrši provjeru raspoloživih kapaciteta i Guest history,
  • po prijemu gosta izvršava sve postupke oko registrovanja gosta u skladu sa zakonom,
  • prima dnevne rezervacije gostiju,
  • pruža gostima sve potrebne informacije u vezi korišćenja usluga hotela,
  • brine o pružanju usluga biznis centra,
  • prima reklamacije gostiju i u saradnji sa šefom ih riješava,
  • vodi blagajnu u smjeni i vodi knjigu depozita i priznanica,
  • vrši poslove zaduživanja sobnih računa gosta, naplate i evidentiranja računa u skladu sa propisima,
  • stara se o poštovanju zakona prilikom izdavanja fiskalnog računa i da novčani iznos u kasi odgovara zbiru fiskalnih računa naplaćenih u gotovini u svakom momentu presjeka stanja u kasi,
  • obavlja i druge poslove po nalogu šefa odijeljenja recepcije kome je odgovoran za svoj rad,
  • obavlja i druge poslove po ukazanoj potrebi.
Svi zainteresovani kandidati CV  mogu poslati na mejl: natasa@hotelaria.me
ili popuniti na recepciji hotela.

Aria doo

Hotel Aria

Poslovi iz iste kategorije

  Hostesa

  Spa Attendant (m/f)

  Sobarica