Oglasi za posao

Više izvršilaca (m/ž)

Budva, Crna Gora 04. mart 2024.

Citadela restoran & bar

Citadela Restoran & Bar raspisuje oglas za više pozicija i to:

F&B manager (m/ž)
Uslovi:
  • Razgovor direktno sa Generalnim menadžerom;
  • Ukoliko smatrate da imate dovoljno iskustva u ugostiteljstvu, prijavite se.
Glavni kuvar (m/ž)

Opis posla:
  • Upravljanje svim aspektima kuhinje restorana uključujući operativne, administrativne i poslove kvaliteta;
  • Zadužen za organizaciju, kvalitet, kontrolu troškova, recepture, standardizaciju jela i produktivnost zaposlenih u restoranu;
  • Nadgleda rad smjene u kuhinji restorana i osigurava poštovanje svih politika, standarda i procedura za hranu;
  • Kreiranje receptura i jelovnika i obučavanje osoblja u skladu sa istim;
  • Razvija, projektuje i generiše nove ideje koje se odnose na restoran - jelovnik.
Osnovne dužnosti:
  • Poboljšava uslugu tako što komunicira i pomaže članovima tima da razumiju potrebe gostiju, pružajući smjernice, povratne informacije i individualne treninge kada je to potrebno;
  • Učestvuje u obuci osoblja restorana, priprema menija, metoda i načine pripreme hrane;
  • Odgovoran za disciplinu i poštovanje procedura i standarda zaposlenih u restoranu;
  • Obezbjeđivanje da odgovarajući resursi budu na raspolaganju prema potrebama posla;
  • Upravljanje dostavom hrane na mjestima prodaje hrane i pića i preduzimanje mjera gde je potrebno da bi se obezbedilo poštovanje važećih zakonskih propisa;
  • Obezbjeđivanje da članovi tima budu upoznati sa svim stavkama menija, specijalnim promocijama, svečanostima i događajima;
  • Nadgleda rad u skladu sa smjernicama HACCP;
  • Praćenje dokumentacije HACCP listi za sve ostave i poštovanje baza HACCP za sve relevantne prostore;
  • Održavanje dobre komunikacije sa svim članovima osoblja;
  • Organizacija mjesečnih sastanaka i definisanje akcionih planova nakon sastanka;
  • Regrutovanje, upravljanje, obučavanje i razvijanje kuhinjskog tima;
  • Redovno razmatranje svih menija da bi se potvrdilo da li su ponude u skladu sa tržišnim trendovima;
  • Praćenje redovnog stanja namirnica i poručivanja robe na dnevnom nivou.
Zahtjevi pozicije:
  • Vaspitana osoba;
  • 5 godina prethodnog radnog iskustva u restoranu ili hotelu;
  • Brzina i efikasnost;
  • Spretnost i razvijene organizacione vještine;
  • Sklonost ka timskom radu.

Pomoćni kuvar (m/ž)
Uslovi:
  • III ili IV stepen stručne spreme;
  • Potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Sanitarna knjižica - obezbijeđena od strane poslodavca;
  • Prijem i skladištenje namirnica;
  • Pomoć kuvaru u pripremi jela;
  • Priprema pratećeg materijala za serviranje;
  • Briga o higijeni kuhinje;
  • Vrši druge poslove po nalogu neposredno nadređenog;
  • Vaspitan.

Restoranski konobar (m/ž)
Opis posla:
  • Postavlja i razmješta stolove, priprema servirane stolove i ostali inventar u restoranu, baru i terasi;
  • Brine se o nabavci pića;
  • Obavlja pripremne radove na reonu i radove za opsluživanje gosta;
  • Održavanje reda i čistoće prostora rada i boravka;
  • Sprovodi standarde SOP;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu F&B menadžera.
Obavezni uslovi:
  • IV stepen stručne spreme ugostiteljskog smjera;
  • Obavezno znanje jednog internacionalnog jezika (engleski po mogućnosti);
  • Vaspitan.
Barmen (m/ž)
Opis posla:
  • Odgovoran je za pripremu i posluživanje pića gostima;
  • Daje preporuke i sugestije gostu za odabir pića;
  • Održava šank i radni prostor čistim i urednim u svakom trenutku;
  • Vodi računa o zalihama i potrošnji pića;
  • Osigurava da je bar u potpunosti opremljen alatima i proizvodima potrebnim za mješanje pića i posluživanje gostiju;
  • Mjesečni popis;
  • Vaspitan.
Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:
  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine (3 ili 4 nivo NOKS-a) ugostiteljske, turističke struke i druge vrste;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Sanitarna knjižica - obezbijeđena od strane poslodavca.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati prijave na email: officerestorancitadela@gmail.com

Poslovi iz iste kategorije

  Hostesa

  Spa Attendant (m/f)

  Sobarica