Oglasi za posao

Direktor za analitiku (m/ž)

Bar, Podgorica, Crna Gora 24. februar 2024.

Cerovo

Cerovo DOO je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje kompletnog asortimana građevinskog materijala za izvođenje grubih, finih i završnih radova, te je pored profesionalnog odnosa prema klijentima i potrošačima ista prepoznata kao komapanija sa  društveno odgovornim poslovanjem koja svoje radnike smatra članovima uspješnog  tima te im pored svih zakonom zagarantovanih prava obezbjeđuje dodatne benefite i povoljnosti.

Zbog potreba zapošljavanja u Prodajnom centru u Baru ili Podgorici, raspisuje sledeći konkurs:

DIREKTOR ZA ANALITIKU, RIZIKE I NOVČANE TOKOVE (m/ž)
(1 izvršilac)
OPIS POSLA:
  • Analizira finansijsko poslovanje preduzeća i predlaže aktivnosti u tom pravcu;
  • Prati novčane tokove i predlaže aktivnosti u toj oblasti;
  • Prati proces naplate potraživanja i predlaže mjere za njegovo poboljšanje;
  • Prati proces sprovođenja cjenovne politike;
  • Analizira troškove kompanije i podnosi izvještaje o kretanju istih;
  • Učestvuje u definisanju ugovornih uslova sa klijentima (limit, valuta, kompenzacije i sl);
  • Analizira planirane investicije kompanije i njihovu opravdanost;
  • Radi sektorske analize i mjesečne, kvartalne i godišnje izvještaje;
  • Učestvuje u definisanju finansijskih, troškovnih i prihodnih ciljeva (targeta) kompanije;
  • Drugi poslovi iz oblasti finansija u saradnji i po nalogu Finansijskog i Izvršnog direktora.
USLOVI:
  • Sedmi nivo, kvalifikacija visokog obrazovanja;
  • Radno iskustvo najmanje 3 godine na istim ili sličnim poslovima.
Zainteresovani kandidat mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografjom), sa naznakom za koju poziciju konkurišu na sledeći e–mail:
posao@cerovo.com

Cerovo doo