Oglasi za posao

Prodavac (m/ž)

Tivat, Crna Gora 14. mart 2024.

Fidelio Optic

Fidelio Optic, novootvorena optika u Tivtu potrazuje kandidate za poziciju prodajnog osoblja u radnji u Porto Montenegro, Tivat

Prodavci
Lokacija: Porto Montenegro, Tivat
Više izvršilaca

OPIS POSLA:
  • Prijem i podaja robe kupcima u maloprodajnom objektu
  • Predstavljanje proizvoda kupcima na reprezentativan nacin
  • Vodjenje evidencije artikala u sistemu koji koristi kompanija
  • Vodjenje evidencije dnevnih aktivnosti u skladu sa obavezama
  • Odrzavanje higijene u objektu
USLOVI:
  • Prethodno radno iskustvo nije obavezno
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Minimum SSS
PROFIL KANDIDATA:
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Odgovorna i posvećena osoba
  • Trgovačke i pregovaračke vještine
  • Komunikativnost, ljubaznost
UKOLIKO POSTANETE ČLAN NAŠEG TIMA NUDIMO VAM:
  • Rad u prijatnom okruženju
  • Rad u timu
  • Zarada 750 eur + BONUS
Kontakt telefon: 069/304-200
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: info@shineoptic.me