Oglasi za posao

Magacioner

Podgorica, Crna Gora 02. april 2024.

Cerovo

Kompanija Cerovo DOO, zbog potreba zapošljavanja u Prodajnom centru u Podgorici, raspisuje sledeći konkurs:

MAGACIONER
(1 izvršilac)

OPIS POSLA:
  • Preko naloga vrši prijem i izdavanje robe;
  • Kontroliše primljenu robu, utvrđuje odstupanja u kvantitetu i kvalitetu robe i sastavlja zapisnik u kojem navodi eventualne uzroke nastanka nepravilnosti;
  • Obavlja utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme robe;
  • Otprema robu do maloprodajnih objekata i pruža pomoć pri istovaru robe;
  • Odgovoran je za pravilno rukovanje i skladištenje materijala koji se nalazi u magacinu;
  • Izdaje robu i obavlja kontrolu robe koja se izdaje prema otpremnici;
  • Učestvuje u kontrolnom popisu zaliha magacina;
  • Odgovoran je materijalno za sredstva koja su mu povjerena;
  • Vodi brigu o postojećoj robi u magacinu;
  • Vodi kontrolu rokova.
USLOVI:
  • Bez obzira na radno iskustvo;
  • Četvrti nivo obrazovanja (IV) Podnivo jedan (IV1);
  • Ili Prvi nivo (I) Podnivo dva (I2) obrazovanja;
  • Preciznost u radu.
Prijave slati na e-mail adresu:
posao@cerovo.com

Cerovo doo

Cerovo

Poslovi iz iste kategorije

  Magacioner (m/ž)

  Vozač/Dostavljač

  Magacioner