Oglasi za posao

Kuvar (m/ž)

Žabljak, Crna Gora 09. april 2024.

Hotel Porto Tara

HOTEL PORTO TARA ****
RASPISUJE OGLAS ZA KUVARA HOTELA
NACIONALNI PARK DURMITOR – RADOVAN LUKA

Hotel Porto Tara, kategorisan sa 4****, i kao takav je jedini Hotel koji se nalazi u Nacionalnom parku Durmitor i kanjonu Tara, je novootvoreni objekat koji se nalazi u selu Tepcima, Radovan Luka, na 21 km od Žabljaka.
Hotel se nalazi u najdubljem dijelu kanjona uz zoni Nacionalnog parka koji je pod Unescom.
Koncept rada hotela je usmjeren na ekološki održivo poslovanje.

KUVAR

Opis posla:
  • Organizuje i vodi računa o ukupnoj higijeni kuhinjskog bloka;
  • Komunicira sa nadređenim o svim pitanjima koja se odnose na rad i snabdijevenost kuhinje;
  • Vrši pripremu jela;
  • Trebuje robu uz pomoć nadređenog;
  • Brine o čistoći svog radnog prostora;
  • Vodi optimalnu nabavku na dnevnom nivou;
  • Predlaže nova jela nadređenom;
  • Kontroliše svježinu namirnica;
  • Dnevno čisti sve sto je neophodno da bi higijena bila na visokom nivou;
  • Kontrolise slipove po kojima izdaje jela konobarima.
  • Radi i predlaže normativ jela;
  • Servira hranu;
  • Prijavljuje sve eventualne nedostatke koje treba nabaviti od materijala za funkcionisanje;
  • Održava medjuljudske i kolegijalne odnose sa svim kolegama;
  • Vodi računa o timskom duhu;
  • Zastupa interese firme i predstavlja je u najboljem svijetlu;
  • Radi i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca
Kvalifikacije i uslovi:
  • Uslovi: III, IV stepen stručne spreme, organizacione i komunikacione sposobnosti
  • Obavezno iskustvo u predmetnoj djelatnosti od najmanje 1 godine, iskustvo u radu sa gostima.
Zainteresovani kandidati CV mogu poslati na broj: 067/143-233

Hotel Potro Tara

Poslovi iz iste kategorije

  Hostesa

  Spa Attendant (m/f)

  Sobarica