Oglasi za posao

Spoljni momak - pomoćni radnik u domaćinstvu (m/ž)

Ulcinj, Crna Gora 25. april 2024.

Azul Beach Resort Montenegro by Karisma

Međunarodno poznata grupacija hotela Karisma Hotels & Resorts u okviru brenda Azul Beach Resort Montenegro by Karisma, ultra all-Inclusive kompleksa hotela nove generacije u Crnoj Gori, smješten na jedinstvenoj Velikoj plaži u Ulcinju, na južnoj obali Crne Gore, najdužoj pješčanoj plaži na Jadranu, oglašava poziciju:

Pozicija: POMOĆNI RADNIK U DOMAĆINSTVU

OPIS POSLOVA:
  • Nošenje čiste, kompletne uniforme prema  Azul Beach  Resort Montengro standardima;
  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Obavljanje različitih fizičkih poslova unutar hotela;
  • Pomaganje u domaćinstvu;
  • Održavanje čistoće;
  • Prenošenje primljene robe do skladišta;
  • Prenošenje namještaja i ostalog što je potrebno unutar hotela;
  • Obavljanje drugih poslova i radnih zadataka iz svoje nadležnosti, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu Glavne domaćice hotela.
USLOVI:
  • Srednje opšte i stručno obrazovanje;
  • Rad u dinamičnoj sredini.
BENEFITI:
  • Radna dozvola
  • Smještaj
  • Hrana
  • Prevoz
Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavu sa radnom
biografijom možete poslati na e-mail
adresu: posao@karismaadriatic.com ili pozivom na brojeve:
+382 69 376 191 i +382 69 364 508