Oglasi za posao

Projekt menadžer (m/ž)

Ulcinj, Bar, Crna Gora 10. april 2024.

Cerovo

Kompanija Cerovo DOO, zbog potreba zapošljavanja u Prodajnim centrima u Baru i Ulcinju, raspisuje sledeći konkurs:

PROJEKT MENADŽER
(1 izvršilac)

OPIS POSLA:
  • Primarno rad na relaciji Bar, Ulcinj;
  • Pronalaženje novih kupaca – obilaženje terena i ostvarivanje kontakta sa potencijalnim kupcima, obavještavanje direktora projektne prodaje o ostvarenim kontaktima i zakazivanje sastanaka sa potencijalnim kupcima (u saradnji sa šefom projektne prodaje dogovara strategiju nastupa);
  • Organizovanje sastanaka sa novim kupcima i ugovaranje uslove prodaje:
  • Obavještavanje saradnika projektne prodaje o novim kupcima radi ubacivanja istih u sistem:
  • Odgovoran je da prati kupca u svim fazama (robnim grupama). Kontrolu realizacije će vršiti direktor projektne prodaje;
  • Odgovoran je za naplatu potraživanja za kupca kog prati;
  • Obavezno pozvanje osnovih karakteristika svih materijala i roba na svim sektorima;
  • Obavezna izrada dnevnih izvještaja pismenim putem o planiranim obavezama i sastancima i njihovim rezultatima za taj dan, direktoru projektne prodaje;
  • U saradnji sa saradnikom projektne prodaje pruža sve informacije koje kupac zatraži;
  • Obavlja i druge poslove u saradnji i po nalogu nadređenog;
USLOVI:
  • Četvrti nivo kvalifikacija srednjeg opšteg i stručnog obrazovanja ili sedmi nivo;
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
Prijave slati na e-mail adresu:
posao@cerovo.com

Cerovo doo