Oglasi za posao

Robno-materijalni knjigovođa (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 15. april 2024.

Imanje Knjaz

Imanje Knjaz je ugostiteljski kompleks na poznatom podgoričkom izletištu Mareza. Sastoji se iz restorana i event centara, kao i akva parka čije otvaranje je planirano za proljeće 2024. godine. Naša misija je da, fuzijom bogate crnogorske tradicije i savremenih ugostiteljskih trendova, kreiramo brend koji će postaviti nove standarde kvaliteta.
Naša najveća vrijednost su naši zaposleni koje želimo obogatiti sa više novih kolega na sljedećoj poziciji:

Uslovi:
  • Srednja ili viša/visoka školska sprema ekonomskog smjera;
  • Najmanje jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Odlične organizacione, komunikacione i interpersonalne vještine;
  • Informatička pismenost;
  • Temeljnost i pedantnost u radu;
  • Visok nivo opšte kulture.
Zaduženja:
  • Obrada kompletne dokumentacije vezano za nabavku, transfere, utroške i otpise robe i materijala;
  • Briga o knjiženju svih promjena na zalihama u programu materijalnog knjigovodstva;
  • Usklađivanje sa finansijskim knjigovodstvom;
  • Dnevno zavođenje faktura;
  • Ostali administrativni poslovi po nalogu poslodavca.
Imanje Knjaz nudi izuzetno konkurentne i stimulativne radne uslove, kao i ambijent u kojem će zaposleni biti inspirisani da konstantno unaprijeđuju sebe i sistem u kojem rade. Pozivamo vas da konkurišete i u razgovoru se detaljnije upoznate o uslovima i mogućnostima.

Rok za prijavu je 15.04.2024. godine.
Ako ste zainteresovani: pošaljite CV na sljedeću e-mail adresu: dijana.vratnica@imanje-knjaz.me