Oglasi za posao

Radnik na održavanju i dopunjavanju samouslužnih automata

Budva, Tivat, Crna Gora 20. april 2024.

Bel d.o.o.

Kompanija BEL d.o.o. Podgorica specijalizovana za rad i profesionalnu distribuciju
samouslužnih automata oglašava potrebu za sledećim profilima zaposlenih:

1 Radnik na održavanju i dopunjavanju samouslužnih automata za Budvu i Tivat

Opis posla:
  • Dnevni obilazak samouslužnih automata, održavanje higijene, dopuna sirovinom i proizvodima, preventivno održavanje, upotreba mobilne aplikacije;
  • Samostalan rad sa dostavnim vozilom i mobilnim telefonom.
Uslovi za kandidate:
  • Vozačka dozvola B kategorija;
  • Predvidjena obuka u kompaniji u trajanju od 30 dana.
Šta možete očekivati od nas:
  • Rad u kompaniji koja je lider u svojoj oblasti na tržištu Crne Gore;
  • Dinamičan posao praćen savremenim tehnološkim trendovima;
  • Stalno zaposlenje sa svim pravima prema crnogorskim zakonima;
  • Mogućnost odlične zarade bazirane na rezultatima prodaje.
Kratke biografije poslati e-mailom na: info@belautomati.me ili SMS-om na telefon: 067/269-112

"BEL" doo

Bel d.o.o.

Poslovi iz iste kategorije

  Prodavac (m/ž)

  Kasir (m/ž)

  Magacioner (m/ž)