Oglasi za posao

Komercijalista-Merchandiser

Podgorica, Crna Gora 01. maj 2024.

PINTA d.o.o.

Privredno društvo "PINTA",  se bavi dječijim izdavaštvom i distribuciom renomiranih svijetskih brendova. Uz dječije knjige u našem portfoliju se nalaze i razne društvene igre, IQ igre, školski i kancelarijski program...
Ekskluzivni smo uzoznici i distributeri za preko dvadeset renomiranih brendova.

Tražimo ljude koji su spremni da predano rade, ali i da uživaju u onome što zajedno stvaramo.
Naziv radnog mjesta:

Opis posla:
  • Inicijalni kontakti i uspostavljanje saradnje sa novim kupcima;
  • Istraživanje i analiza tržišta prodaje u cilju plasamana proizvoda;
  • Permanentni obilazak postojećih kupaca i održavanje dobrih poslovnih kontakata sa istim;
  • Praćenje realizacije prodaje sa kupcima, monitoring dugovanja;
  • Unaprijeđenje prodaje kroz merchandiser poslove;
  • Sastavljanje nedeljnih izvještaja i planova;
Uslovi:
  • SSS ili VSS;
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Aktivan vozač B kategorije.
Nudimo Vam:
  • Rad u stabilnoj, uspješnoj i rastućoj kompaniji;
  • Pozitivna radna atmosfera;
  • Priliku za usavršavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Mogućnost napredovanja i dodatnih benificija u skladu sa ostvarenim rezultatima;
  • Početak rada odmah.
Svi zainteresovani i kompetentni kandidati CV sa slikom mogu poslati na mail: zeljko@pinta.co.me

PINTA d.o.o. Podgorica