Oglasi za posao

Prodavac u maloprodajnom objektu (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 03. maj 2024.

Panvel d.o.o.

Panvel d.o.o. kao lider u brzorastućoj HoReCa - Foodservice industriji na domaćem tržištu, nudi Vam potpuno drugačiju dimenziju poslovanja i snadbevanja. Kako rastemo mi - tako raste i naš tim i zato nam je potrebno pojačanje na sledećoj poziciji:

PRODAVAC U MALOPRODAJNOM OBJEKTU - PANVEL SHOP

Lokacija: 4 Jula, Podgorica
Opis posla:
  • Primanje, izlaganje i prodaja robe;
  • Održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima;
  • Provjera stanja i kvaliteta proizvoda;
  • Održavanje urednosti radnog prostora;
  • Rad na fiskalnoj kasi.
Uslovi:
  • IV stepen, bez obzira na usmjerenje;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću.
Od tebe očekujemo:
  • Proaktivnost i dobre vještine komunikacije;
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcima;
  • Sposobnost rada u timu;
  • Rad u smjenama.

Uslovi stimulativni, dugoročan angažman.

Prijave možete slati putem sajta ili direktno na mail: karijera@panvel.com
Sve prijave će biti razmatrane u strogoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

PANONKA D.O.O. - Poljoprivredni & Pekarski centar