Oglasi za posao

Više izvršilaca (m/ž)

Danilovgrad, Crna Gora 03. maj 2024.

Agromarket CG doo

Distributer, uvoznik i zastupnik sredstava za zaštitu bilja, sjemena i garden programa AGROMARKET CG d.o.o. Danilovgrad raspisuje konkurs za sljedeća radna mjesta:

MENADŽER PRODAJE ĐUBRIVA I PESTICIDA

Radno mjesto: Danilovgrad

Opis posla:
  • Prodaja, nabavka i pozicioniranje proizvoda;
  • Obilazak kupaca i praćenje stanja na terenu;
  • Učestvovanje u izradi izvještaja, promocija i kreiranju godišnjih planova;
  • Praćenje robno-finansijske dokumentacije i naplata potraživanja;
  • Fakturisanje robe.
Uslovi:
  • Stepen obrazovanja VSS;
  • Poznavanje tržišta i zakonskih regulativa;
  • Izražene komunikativne i progovaračke sposobnosti;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poznavanje MS Office paketa;
  • Znanje engleskog jezika.
Dodatne vještine:
  • Razvijene organizacione sposobnosti, kao i sposobnosti efikasnog planiranja;
  • Razvijene vještine profesionalne komunikacije i vještine prodaje;
  • Spremnost na visoke standarde rada, inicijativa i odlučnost.
MENADŽER PRODAJE GARDEN

Radno mjesto Danilovgrad

Opis posla:
  • Briga o rastu i razvoju Brenda, praćenje prodaje i konkurencije;
  • Učestvovanje u izradi izvještaja, promocija i kreiranje godišnjih planova;
Uslovi:
RADNIK U MAGACINU

Opis posla:
  • Prijem i izdavanje robe u magacin, popisi;
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu, odgovoran je za ispravnost robe i ambalaže;
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpremanja;
  • Kontroliše primljenu robu, utvrđuje odstupanja u kvantitetu i kvalitetu robe i sastavlja zapisnik u kojem navodi eventualne uzroke nastanka nepravilnosti.
Uslovi:
  • Stepen obrazovanja minimum SSS;
  • Pouzdanost i odgovornost u obavljanju zaduženja;
  • Sposobnost timskog rada i komunikacije.
Nudimo vam:
  • Odličnu priliku za profesionalni razvoj u jednoj od najuspešnijih kompanija u regionu;
  • Priliku da radite u timu koji postiže vrhunske rezultate na tržištu;
  • Mogućnost za kontinuirano napredovanje i stručno usavršavanje;
  • Stimulativnu zaradu uz mogućnost dodatnog nagrađivanja.

Propratno pismo i CV dostaviti na e-mail: milica.pavicevic@agromarket.me ili na adresu Agromarket CG d.o.o. Grbe bb, Danilovgrad, sa naznakom - za konkurs.
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.