Oglasi za posao

Vozač elektrotaksi vozila

Bar, Crna Gora 23. maj 2024.

Greencar.me

Zbog proširenja voznog parka sa novim električnim vozilima našoj firmi su potrebni taksi vozači.

Čekaju vas moderni električni automobili nove generacije i praktična mobilna aplikacija za efikasan rad. Tražimo sposobne, odgovorne komunikativne osobe koje su spremne pružiti kvalitetne usluge uz fleksibilan raspored i povoljne uslove rada.
Ako ste spremni da budete dio inovativne taksi službe, prijavite se sada!

Opis posla i odgovornosti:

  • Pružanje profesionalne usluge vožnje u luksuznom električnom vozilu,
  • Odgovornost za klijente i vozilo,
  • Održavanje vozila čistim i urednim.

Uslovi:

  • Posjedovanje vozačke dozvole i iskustvo,
  • Najmanje III stepen stručne spreme,
  • Profesionalnost, odgovornost i dobra organizaciona sposobnost,
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u luksuznim vozilima uz korišćenje inovativne tehnologije i mogućnost ostvarenja dobre zarade uključujući i dodatne bonuse i pogodnosti.

Svi zainteresovani mogu poslati svoju biografiju/CV na e-mail adresu: info@greencar.me
Kontakt telefon: +382 69 403 217 nakon 14 časova