Oglasi za posao

Referent u računovodstvu (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 19. maj 2024.

R&P Auditing

Kompanija R&P Auditing raspisuje oglas za poziciju:

Zaduženja:
  • Evidencija svih poslovnih promjena u poslovanju društva;
  • Kontroliše knjiženja ručnih i automatskih naloga i njihovu usklađenost sa računovodstvenom politikom firme, i zakonskim regulativama i normativima;
  • Kontiranje i knjiženje knjigovodstvene dokumentacije u glavnoj knjizi i analitičkim evidencijama;
  • Obezbjeđuje sve potrebne naloge i dokumentaciju za uplatu zarada, poreza i doprinosa na zarade;
  • Ostali poslovi po nalogu poslodavca.
Potrebni uslovi:
  • Univerzitetsko obrazovanje ekonomskog usmerenja;
  • Certifikat ovlašćenog računovođe i radno iskustvo minimum 3 godine;
  • Poznavanje računovodstvenih softvera;
  • Korišćenje MS Office;
  • Znanje poslovnog egleskog jezika;
  • Izuzetne komunikacijske i analitičke vještine;
  • Sposobnost izvršavanja zadataka u rokovima.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na email: rpauditing@gmail.com ili zvati na broj telefona 067 812 931.