Oglasi za posao

Disponent u međunarodnom transportu (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 07. jun 2024.

NK TRANS MONTENEGRO

Firma NK TRANS MONTENEGRO raspisuje oglas za poziciju:

Disponenta u međunarodnom transportu (m/ž)

Opis radnog mjesta:
  • Kontaktiranje i obrada upita postojećih klijenata;
  • Prijem i obrada zahtjeva korisnika logističkih usluga;
  • Prijem i rješavanje naloga za transport - pronalaženje slobodnih transportnih kapaciteta u izvozu i uvozu;
  • Priprema i slanje naloga za trasport vozaču, klijentu;
  • Koordinacija sa klijentima, vozačima, graničnim prelazima i špediterima;
  • Informisanje klijenta o statusu pošiljke;
  • Informisanje i obrada pošiljaka na logističkim platformama (prednost - korišćenje TimoCom platforme za transport);
  • Izrada dnevnih i mjesečnih izvještaja.
Uslovi:
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika.
Nudimo:
  • Fiksna mjesečna zarada;
  • Mogućnost ostvarivanja dodatnog bonusa na osnovu ostvarenih ciljeva.
Ukoliko ste zainteresovani molimo Vas da CV pošaljete na e-mail: nktransmontenegro@gmail.com.