Oglasi za posao

Građevinski inženjer (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 28. maj 2024.

EUROZOX DOO

Eurozox doo proširuje svoj tim i poziva kandidate da se prijave za poziciju:

Opis posla:
  • Organizacija i rukovođenje gradilišta;
  • Kontrola kvaliteta izvođenja radova;
  • Praćenje realizacije projekta sa aspekta rokova izvođenja radova;
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije;
  • Komunikacija sa Investitorom i Nadzornim organima;
  • Kontrola i koordinacija radnika na gradilištu;
  • Terenski rad na području Crne Gore kao i rad u sjedištu firme.
Uslovi:
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Građevinski fakultet, VII nivo obrazovanja;
  • Poznavanje rada na računaru: MS Office, AutoCAD;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Timski rad.
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj firmi i pozitivnom okruženju;
  • Sticanje znanja i usavršavanje kroz učestvovanje u projektima iz raznih oblasti građevinarstva;
  • Sigurna primanja u skladu sa pozicijom i ličnim doprinosom firmi.

Zainteresovani kandidati mogu poslati radnu biografiju na email adresu: tijana.mentovic@eurozox.com

EUROZOX DOO