Oglasi za posao

Referent prodaje u kancelariji

Tivat, Crna Gora 31. maj 2024.

Montefish doo – Premium store Tivat

Montefish doo Tivat - Premium Store, zapošljava 1 izvršioca na poziciji vozač

Referenta prodaje u kancelariji
Kratak opis posla:
  • Komunikacija sa kupcima, primanje porudžbina i izrada faktura
  • Pripremanje aktuelne komercijalne ponude i prezentacija
  • Postojećim i potencijalnim kupcima putem mail-a ili telefonskih poziva
  • Sprovođenje usvojene strategije i plana prodaje
  • Saradnja sa ostalim sektorima kompanije
Uslovi:
  • Razvijene komunikacijske  i prezentacijske vještine
  • Spremnost na timski rad
  • Odgovornost, organizovanost i proaktivnost u radu
  • Poznavanje rada na računaru
Nudimo:
  • Priliku za lični i profesionalni razvoj sa mogućnošću napredovanja
  • Konkurentnu zaradu
  • Ugovor na određeno vrijeme sa mogućnošću zasnivaja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
Kontakt telefon +382 32 675 250
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail info@montefish.me

Montefish d.o.o.